Šungitas – sveiko ir kokybiško gyvenimo paslaptis

Šungitas – sveiko ir kokybiško gyvenimo paslaptis

Žmonės seniai tiki kristalų gydomąja galia ir bando jais ne tik prisišaukti laimę, bet ir išsigydyti įvairias ligas. Nors apie kristalus sklinda daug mitų, kai kurias jų galias patvirtina ir mokslininkai. Šiame straipsnyje sužinosite apie unikalų gamtos turtą – šungitą – ir jo teikiamą naudą.

Taigi, kokiomis naudingomis savybėmis pasižymi šungitas?

Apsaugo nuo elektromagnetinio dažnio. Akivaizdu, kad šiandien visi esame apsupti technologijų ir elektronikos (išmanieji telefonai, kompiuteriai, televizoriai, buitiniai prietaisai ir pan.) Šungitas silpnina elektromagnetinius spindulius iš elektros tinklų, kompiuterių, mobiliųjų telefonų, Wi-Fi tinklo ir kitų elektroninių prietaisų ir  paverčia jas labiau suderinamomis su mūsų biologija.

Valo vandenį. Šią savybę nulemia kristale esantis anglies kiekis, kuris veikia kaip natūralus vandens filtras. Šungitas grynina, energizuoja vandenį ir papildo jį mineralais. Šungitu išfiltruotame vandenyje pagausėja natūralių antioksidantų, kurie neutralizuoja laisvuosius radikalus, todėl jis yra naudingas mūsų organizmo ląstelėms, audiniams bei imuninei funkcijai. Šungitas taip pat sunaikina vandenyje esančias bakterijas, virusus ir taršias organines medžiagas, tokias kaip pesticidai. Mokslininkai pažymi, kad šungitas vandenyje padidina kalcio, deguonies, magnio ir kitų būtinų mineralų kiekį.

Palengvina fizinius negalavimus. Tradiciškai vanduo, užpiltas šungitu, naudojamas, kai yra:

• alergijos;

• gerklės skausmas;

• astma;

• skrandžio problemos;

• artritas;

• inkstų sutrikimai;

• kepenų sutrikimai;

• tulžies pūslės problemos;

• autoimuninės ligos;

• kasos sutrikimai;

• lėtinis nuovargis.

Malšina stresą. Šungitas naudingas malšinant stresą. Manoma, kad jis sugeria neigiamą energiją ir subalansuoja emocijas.

Padeda tobulinti dvasinį gyvenimą. Šungitas vertinamas meditacijos bei dvasinio gyvenimo mokytojų. Jie teigia, kad šis kristalas naudingas pirmajai, antrajai ir trečiajai čakroms. Galite išgirsti, Šungitą dar vadinamą „stebuklingu“ arba „ gyvenimo akmeniu“, nes tai –  augimo, virsmo ir teigiamų pokyčių katalizatorius. Savo energiją jis daugiausia sutelkia į pirmąją čakrą, suteikdamas mums stipresnį ryšį su žeme. Šungitas taip pat padeda nugalėti neigiamą energiją ir mintis, skatina psichinį aiškumą, didina asmeninę galią ir palengvina dvasinį disbalansą.

Kaip naudoti šungitą?

Valykite vandenį. Istoriškai šungitas naudojamas vandeniui valyti. Galite naudoti šungito filtrą arba įdėti akmenis į vandenį 2–3 dienoms.

Dėvėkite kaip papuošalą. Kaip ir kitus akmenis, šungitą galima nešioti kaip papuošalus. Tiesioginis ir netiesioginis kontaktas su žmogaus kūnu yra saugus ir rekomenduojamas.

Padėkite jį šalia eletronikos prietaisų. Šungitą rekomenduojama padėti šalia elektroninių prietaisų, tokių kaip mikrobangų krosnelės ir „Wi-Fi“ maršrutizatoriai, kad apsaugotų nuo neigiamo elektromagnetinių bangų poveikio.

Laikykite šungitą savo namuose. Rekomenduojama kristalus laikyti prie lovos – tai pagerina miego kokybę.

Medituokite su akmeniu. Galite medituoti šalia šungito arba uždėti jį ant savo kūno.

Šiek tiek teorinės informacijos.
Šungitas – tai maždaug dviejų milijardų metų senumo uolienų darinys. Pagrindinis šio akmens struktūros elementas – fulerenai – itin retos kristalinės anglies molekulės. Įdomu tai, kad šungitas – vienintelis žinomas fulerenų šaltinis Žemėje, o tai tikrai verčia tikėti jo ypatingomis galiomis.

Kristalas skirstomas į du tipus: pirmasis žinomas kaip grynasis šungitas, jame yra net 98 % anglies. Akmuo – juodos spalvos, turi sidabriškai metalinį blizgesį. Šio tipo mūsų planetoje yra vos 1 %. Antrasis tipas – matinis juodas šungitas, kurio sudėtyje yra 50–70 % anglies. Jį galima lengvai formuoti ir poliruoti.

Šungitas randamas vienintelėje vietoje pasaulyje – Shungo miestelyje (iš čia kilo akmens pavadinimas), Karelijos vietovėje, Rusijoje. Vietinių gyventojų šungitas naudojamas jau šimtmečius – legendos ir pasakojimai apie šį nepaprastą akmenį prasidėjo dar Ivano Rūsčiojo valdymo laikais.

 

Informacijos šaltiniai: https://www.wellandgood.com/shungite-healing-properties/
https://www.healthline.com/health/shungite#how-to-use

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink