Stiprūs ir žvilgantys plaukai - kaip to pasiekti?

Stiprūs ir žvilgantys plaukai - kaip to pasiekti?

Plaukų slinkimas, silpnėjimas, lūžinėjimas – itin dažna problema, galinti pasireikšti bet kuriame amžiuje. Dažniausia to priežastis – maistinių medžiagų, vitaminų, bei mineralų trūkumas. Maisto papildas Hair Caps sukurtas pagal naujausius mokslinius atradimus Trichologijos (mokslas apie plaukus) srityje. 
Unikalią formulę sudaro:

  • Kviečių gemalų aliejaus ekstraktas. Jo naudingosios savybės siejamos su nesočiosiomis riebalų rūgštimis, ypač dideliu vitamino E kiekiu, beta karotenu (provitaminu A).

Vitaminas E – grožio ir jaunatviškumo eliksyras. Vitaminas E ypač svarbus odai ir plaukams, nes gerina kraujotaką, aprūpina plaukų svogūnėlius maistingomis medžiagomis, stimuliuoja jų augimą.

Vitaminas A padeda odos liaukoms gaminti aliejingą medžiagą, vadinamą sebumu. Pastarasis drėkina galvos odą, sumažina plaukų slinkimą bei palaiko tinkamą jų būklę.

  • Sorų ekstraktas. Jame gausu baltymų, mineralų (kalio, fosforo, magnio, geležies, vario, cinko, mangano, seleno, jodo ir kt.), vitaminų E, B1, karotino, biologiškai aktyvių neorganinių junginių ir kitų medžiagų. Turtinga biocheminė sudėtis puikiai tarnauja mūsų grožiui, padėdama augti stipriems ir tankiems plaukams.
  • Cistinas. Amino rūgštis dalyvaujanti keratino sintezėje. Tuo tarpu keratinas yra pagrindinis struktūrinis plaukų ir nagų baltymas, suteikiantis jiems lankstumą, tvirtumą ir blizgesį.
  • B grupės vitaminai (B1, B5). Skatina plaukų augimą, nes visi šios grupės vitaminai aprūpina galvos odą, o kartu ir plaukų folikulus, maistinėmis medžiagomis, ir taip stiprina plaukus jau pačioje jų augimo pradžioje.
  • Vitaminas H (D-biotinas). Saugo plaukus nuo sausėjimo, lėtina žilimo procesą, stiprina plaukus iš vidaus. Biotino molekulėje yra sieros, todėl jis ypač naudingas odos ir plaukų struktūrai, didina jų atsparumą, stimuliuoja stipresnių plaukų augimą.
  • Vitaminas D. Padeda sukurti naujus plaukų folikulus – vietas, iš kurių auga plaukai. Žemas vitamino D kiekis organizme siejamas su nuplikimu.
Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink