Susisiekite: +37068502276

Straipsniai

4 priežastys, kodėl verta vartoti kolageną 0
Kolagenas – tai vienas gausiausių žinduoliuose esančių baltymų. Kolagenas atsakingas už kelias itin svarbias organizmo biologines funkcijas, tokias kaip: užtikrina struktūrinę atramą ir elasting..
Atitolink proto senatvę - 5 reikalingiausios medžiagos smegenims 0
MemoFORCE Superkompleksas (1 ampulė + 1 kapsulė) sparčiai prisotina smegenis maksimalios energijos be šalutinio poveikio. „Išmanusis“ produktas sukurtas ir pagamintas paga..
Kaip užkirsti kelią sąnarių ligoms? 0
Mūsų kūnas – inžinerijos stebuklas. Kaulai, sąnariai, raumenys jungiamieji audiniai ne tik kiekvieną dieną išlaiko mūsų kūno kilogramus, bet ir suteikia galimybę atlikti daugybę veiksmų, ..
Kuo naudingos alavijo sultys? 0
  Tikrasis alijošius, alavijas, arba kitaip vadinamas Aloe Vera – tai sultinga augalų rūšis iš Aloe genties augalų. Alavijas gausiausiai auga atogrąžų klimate ir jau..
Lipoinė rūgštis - naujiena norintiems sulieknėti ir sergantiems cukriniu diabetu 0
Preparato sudėtyje esanti lipoinė rūgštis užveda organizme riebalų deginimo procesus, slopina alkio jausmą, panaudoja gliukozę energijos gamybai, tuo mažindama jos koncentraciją kraujyje ir kep..
Melatoninas - paprastas būdas kovoti su nemiga? 0
Melatoninas, dažnai vadinamas miego hormonu, labiausiai prisideda prie taisyklingo žmogaus miego ir budrumo ritmo. Jo gamyba organizme padidėja vakare, pradėjus temti. Melatoninas užtikrina gerą miego..
Stiprūs ir žvilgantys plaukai - kaip to pasiekti? 0
Plaukų slinkimas, silpnėjimas, lūžinėjimas – itin dažna problema, galinti pasireikšti bet kuriame amžiuje. Dažniausia to priežastis – maistinių medžiagų, vitaminų, bei mineralų trūk..
Žaliasis gamtos stebuklas - chlorofilas 0
Visi žinduoliai, išskyrus žmogų, ligos metu laikosi žaliosios dietos. Gydomoji žaliųjų augalų galia buvo žinoma nuo neatmenamų laikų ir tai paaiškinama dideliu chlorofilo kiekiu juose. ..
SPUOGAI – ATSIRADIMO PRIEŽASTYS, PROFILAKTIKA IR GYDYMAS 0
SPUOGAI – ATSIRADIMO PRIEŽASTYS, PROFILAKTIKA IR GYDYMAS Ar esate girdėję Antono Čechovo posakį: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Pr..
Rašyk
Skambink