Straipsniai

4 priežastys, kodėl verta vartoti kolageną 0
Kolagenas – tai vienas gausiausių žinduoliuose esančių baltymų. Kolagenas atsakingas už kelias itin svarbias organizmo biologines funkcijas, tokias kaip: užtikrina struktūrinę atramą ir elasting..
Atitolink proto senatvę - 5 reikalingiausios medžiagos smegenims 0
MemoFORCE Superkompleksas (1 ampulė + 1 kapsulė) sparčiai prisotina smegenis maksimalios energijos be šalutinio poveikio. „Išmanusis“ produktas sukurtas ir pagamintas paga..
Kaip užkirsti kelią sąnarių ligoms? 0
Mūsų kūnas – inžinerijos stebuklas. Kaulai, sąnariai, raumenys jungiamieji audiniai ne tik kiekvieną dieną išlaiko mūsų kūno kilogramus, bet ir suteikia galimybę atlikti daugybę veiksmų, ..
Kuo naudingos alavijo sultys? 0
  Tikrasis alijošius, alavijas, arba kitaip vadinamas Aloe Vera – tai sultinga augalų rūšis iš Aloe genties augalų. Alavijas gausiausiai auga atogrąžų klimate ir jau..
Lipoinė rūgštis - naujiena norintiems sulieknėti ir sergantiems cukriniu diabetu 0
Preparato sudėtyje esanti lipoinė rūgštis užveda organizme riebalų deginimo procesus, slopina alkio jausmą, panaudoja gliukozę energijos gamybai, tuo mažindama jos koncentraciją kraujyje ir kep..
Melatoninas - paprastas būdas kovoti su nemiga? 0
Melatoninas, dažnai vadinamas miego hormonu, labiausiai prisideda prie taisyklingo žmogaus miego ir budrumo ritmo. Jo gamyba organizme padidėja vakare, pradėjus temti. Melatoninas užtikrina gerą miego..
Stiprūs ir žvilgantys plaukai - kaip to pasiekti? 0
Plaukų slinkimas, silpnėjimas, lūžinėjimas – itin dažna problema, galinti pasireikšti bet kuriame amžiuje. Dažniausia to priežastis – maistinių medžiagų, vitaminų, bei mineralų trūk..
Žaliasis gamtos stebuklas - chlorofilas 1
Visi žinduoliai, išskyrus žmogų, ligos metu laikosi žaliosios dietos. Gydomoji žaliųjų augalų galia buvo žinoma nuo neatmenamų laikų ir tai paaiškinama dideliu chlorofilo kiekiu juose. ..
SPUOGAI – ATSIRADIMO PRIEŽASTYS, PROFILAKTIKA IR GYDYMAS 0
SPUOGAI – ATSIRADIMO PRIEŽASTYS, PROFILAKTIKA IR GYDYMAS Ar esate girdėję Antono Čechovo posakį: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Pr..
Šungitas – sveiko ir kokybiško gyvenimo paslaptis 0
Žmonės seniai tiki kristalų gydomąja galia ir bando jais ne tik prisišaukti laimę, bet ir išsigydyti įvairias ligas. Nors apie kristalus sklinda daug mitų, kai kurias jų galias patvirtin..
Rašyk
Skambink