Susisiekite: +37068502276
  • Pieštukas nuo nagų grybelio NAIL REPEL MYCO CLEAN, 3ml.
  • Pieštukas nuo nagų grybelio NAIL REPEL MYCO CLEAN, 3ml.
  • Pieštukas nuo nagų grybelio NAIL REPEL MYCO CLEAN, 3ml.

Prekės kodas: 21548

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Medicininė priemonė-pieštukas nagų grybeliui gydyti. Paprastas būdas efektyviai kovoti su nagų grybeliu.

€16.00

Nail Repel Myco Clean, sudėtyje yra medžiagų, galinčių pakeisti nago aplinką, kuri bus nepalanki nagų grybeliui. Tai saugi priemonė nagų grybeliui gydyti, o dėl patogaus pieštukinio aplikatoriaus juo paprasta naudotis.
* Išorinio naudojimo t.y. skirtas tiems, kas vengia vartoti vaistus ar nemegsta ryti tablečių.
* Neturi šalutinio poveikio.
* Efektyvus ir paprastas naudojimas.

Nail Repel Myco Clean yra medicininė priemonė, kuri siekia pašalinti nagų grybelį, dažniausiai atsirandantį ant kojų,o kartais ir rankų, nagų. Produktas veikia slopindamas grybelinių ligų plitimą, mažindamas nagų pH ir sukurdamas nepalankią terpę dermatofitų (grybai, sukeliantys grybelines infekcijas) plėtimuisi. Nail Repel Myco Clean sudėtyje yra įvairių žolelių aliejų, kurie rūpinasi ir stiprina nagus.

Naudojimas: nuvalykite pažeistus nagus dideliu kiekiu vandens, nusausinkite juos ir pašalinkite lako likučius nuo jų paviršiaus. Atsukite kamštelį nuo pieštuko. Pieštuku padenkite visą nago paviršių irapatinę nago krašto pusę. Naudokite produktą du kartus per dieną(dienos metu ir vakare). Produktas įsigeria ir nudžiūna per 1-2 minutes, tad galite autis iškart po jo panaudojimo. Užtepus produktą, taip pat galima naudoti nagų laiką. Tačiau neužmirškite jo pašalinti prieš kiekvieną naują Nail Repel Myco Cleannaudojimą. Galima naudoti tiek rankų, tiek kojų nagams. Siekiant geresnių rezultatų, turėtumėte preparatą naudoti bent 3 mėnesius ar tiek, kiek užtruks pilnas nagų išgijimas. Dėmesio! Tuo atveju, jei pieštuko šepetėlis pasirodytų per daug sausas, nuimkite antgalį, esantį kitame pieštuko gale ir vieną kartą paspauskite mygtuką esantį pieštuko gale. Taip papildysite pieštuko šepetėlį. Normaliam naudojimui nebūtina spausti šio mygtuko po kiekvieno panaudojimo.

Atsargumo įspėjimai: tik paviršiniam naudojimui. Nenaudokite sužeidimo atveju. Saugokite nuo vaikų. Venkite kontakto su akiis ir gleivinėmis. Jei produkto pateko į akis ar ant gleivinių, gerai nuplaukite vandeniu. Alerginės reakcijos atveju, nutraukite produkto naudojimą.

Gamintojas: ES. UNI-PHARMA KLEON TSETIS PHARMACEUTICAL LABORATORIES.

Pristatymo informacija
Prekių pristatymas per 2-7 d.d.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink